Hriankovač Taurus Fusion Crunch 960707000
Kód: AGDTAUTOS0001Podrobný popis
Hriankovač Taurus Fusion Crunch 960707000| Veľkosť otvoru pre závit | 14 x 13 x 3,6 cm |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Počet úrovní hnednutia | 7 |
| Variabilná kontrola prepečenia kôrky | Áno |
| Systém ovládania | Posuvník, volič |
| Farba | Biela |
| LED indikátory | Áno |
| Vstavaný displej | Nie |
| Počet plátkov | 2 krajcov |
| Odkladací priestor na kábel | Áno |
| Miska na omrvinky | Áno |
| Zdvihový mechanizmus | Áno |
| Rozmrazovanie | Áno |
| Funkcia ohrevu | Áno |
| Príkon | 800 W |
| Množstvo | 1 |
| Typ balenia | Box |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Upozornenia | The appliance should only be used in well-ventilated rooms., Do not touch hot surfaces during use., Keep away from children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toasters |
|---|---|
| EAN: | 8414234607072 |
| Veľkosť otvoru pre závit: | 14 x 13 x 3,6 cm |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Počet úrovní hnednutia: | 7 |
| Variabilná kontrola prepečenia kôrky: | Áno |
| Systém ovládania: | Posuvník, volič |
| Farba: | Biela |
| LED indikátory: | Áno |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Počet plátkov: | 2 krajcov |
| Odkladací priestor na kábel: | Áno |
| Miska na omrvinky: | Áno |
| Zdvihový mechanizmus: | Áno |
| Rozmrazovanie: | Áno |
| Funkcia ohrevu: | Áno |
| Príkon: | 800 W |
| Množstvo: | 1 |
| Typ balenia: | Box |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Upozornenia: | The appliance should only be used in well-ventilated rooms., Do not touch hot surfaces during use., Keep away from children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
