MPM MOP-49M - opekač sendvičev
Kód: AGDMPMOPK0060Podrobný popis
MPM MOP-49M - opekač sendvičev| Sendvičovač | Áno |
| Príkon | 800 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 / 60 Hz |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| Farba | Čierna |
| Rukoväť so zámkom | Áno |
| Kontrolka | Áno |
| Nelepiaci povrch | Áno |
| Automatická regulácia teploty | Áno |
| Základný materiál | Nerezová oceľ |
| Upozornenia | Do not touch hot surfaces., The appliance is intended for indoor use only., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toasters |
|---|---|
| EAN: | 5903151036469 |
| Sendvičovač: | Áno |
| Príkon: | 800 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 / 60 Hz |
| Napájacie napätie: | 220 - 240 V |
| Farba: | Čierna |
| Rukoväť so zámkom: | Áno |
| Kontrolka: | Áno |
| Nelepiaci povrch: | Áno |
| Automatická regulácia teploty: | Áno |
| Základný materiál: | Nerezová oceľ |
| Upozornenia: | Do not touch hot surfaces., The appliance is intended for indoor use only., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
