Camry CR 1041 Skladacia prenosná toaleta Čierna
Kód: LITADLNPS0001Podrobný popis
Camry CR 1041 Skladacia prenosná toaleta Čierna| Cestovné puzdro | Áno |
| Materiál | ABS |
| Počet nastaviteľných výšok | 6 |
| Skladacia konštrukcia | Áno |
| Účel | Cestovný ruch |
| Vnútorná kapacita | 21 L |
| Farba | Čierna |
| Nastaviteľná výška | Áno |
| Maximálna váha (kapacita) | 150 kg |
| Typ produktu | Cestovná toaleta |
| Zložená výška | 33 cm |
| Rozložená výška | 8,2 cm |
| Hmotnosť | 1,45 kg |
| Rozložená šírka | 32 cm |
| Rozložená hĺbka | 31,5 cm |
| Zložená šírka | 32 cm |
| Upozornenia | Regularly check the product for damage., Before use, make sure the cap is correctly attached., Keep away from sources of high temperature. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toilet seat raisers |
|---|---|
| EAN: | 5905575908056 |
| Cestovné puzdro: | Áno |
| Materiál: | ABS |
| Počet nastaviteľných výšok: | 6 |
| Skladacia konštrukcia: | Áno |
| Účel: | Cestovný ruch |
| Vnútorná kapacita: | 21 L |
| Farba: | Čierna |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Maximálna váha (kapacita): | 150 kg |
| Typ produktu: | Cestovná toaleta |
| Zložená výška: | 33 cm |
| Rozložená výška: | 8,2 cm |
| Hmotnosť: | 1,45 kg |
| Rozložená šírka: | 32 cm |
| Rozložená hĺbka: | 31,5 cm |
| Zložená šírka: | 32 cm |
| Upozornenia: | Regularly check the product for damage., Before use, make sure the cap is correctly attached., Keep away from sources of high temperature. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
