Krytka na vyvýšenie toaletného sedadla s klapkou 10 cm ActionMED NT10AM
Kód: LITAIVNPS0003Podrobný popis
Krytka na vyvýšenie toaletného sedadla s klapkou 10 cm ActionMED NT10AM| Dĺžka otvoru | 26 cm |
| Šírka | 35 cm |
| Hmotnosť | 1,4 kg |
| Dĺžka | 40 cm |
| Výška | 10 cm |
| Šírka drážky | 21 cm |
| Maximálna hmotnosť užívateľa | 180 kg |
| Materiál | Polypropylene |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Uzamykateľné | Áno |
| Farba | Biela |
| Typ produktu | Rozšírenie |
| Upozornenia | Before use, make sure the cap is correctly attached., Keep away from sources of high temperature., Regularly check the product for damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toilet seat raisers |
|---|---|
| EAN: | 5901443410799 |
| Dĺžka otvoru: | 26 cm |
| Šírka: | 35 cm |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Dĺžka: | 40 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Šírka drážky: | 21 cm |
| Maximálna hmotnosť užívateľa: | 180 kg |
| Materiál: | Polypropylene |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Uzamykateľné: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Typ produktu: | Rozšírenie |
| Upozornenia: | Before use, make sure the cap is correctly attached., Keep away from sources of high temperature., Regularly check the product for damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
