Mäkké záchodové sedadlo 10 cm
Kód: LITSU2NPS0003Podrobný popis
Mäkké záchodové sedadlo 10 cm| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC), Pena |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Farba | Biela |
| Suchý zips | Áno |
| Typ produktu | Rozšírenie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toilet seat raisers |
|---|---|
| EAN: | 4250629324704 |
| Výška: | 100 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Šírka: | 350 mm |
| Materiál: | Polyvinylchlorid (PVC), Pena |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Suchý zips: | Áno |
| Typ produktu: | Rozšírenie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
