Mäkké záchodové sedadlo 5 cm
Kód: LITSU2NPS0002Podrobný popis
Mäkké záchodové sedadlo 5 cm| Šírka | 375 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Hmotnosť | 343 g |
| Výška | 50 mm |
| Materiál | Technopolymeru, Polyvinylchlorid (PVC) |
| Suchý zips | Áno |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Farba | Biela |
| Typ produktu | Rozšírenie |
| Upozornenia | Regularly check the product for damage., Before use, make sure the cap is correctly attached., Keep away from sources of high temperature. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toilet seat raisers |
|---|---|
| EAN: | 4250629324698 |
| Šírka: | 375 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Hmotnosť: | 343 g |
| Výška: | 50 mm |
| Materiál: | Technopolymeru, Polyvinylchlorid (PVC) |
| Suchý zips: | Áno |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Typ produktu: | Rozšírenie |
| Upozornenia: | Regularly check the product for damage., Before use, make sure the cap is correctly attached., Keep away from sources of high temperature. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
