Zdvíhacia toaletná prekrytie so zábradlím AT51205
Kód: LITAN1NPS0004Podrobný popis
Zdvíhacia toaletná prekrytie so zábradlím AT51205| Hmotnosť | 3,6 kg |
| Šírka medzi lakťovými opierkami | 470 mm |
| Rozmery (š x d) | 40 cm (čiapka) / 54 cm (s opierkami na ruky) x 46 cm |
| Výška sedadla | 10 cm |
| Celková výška | 35 – 60 cm (s vyvýšenou doskou) |
| Typ produktu | Rozšírenie |
| Lakťová opierka | Áno |
| Farba | Biela, Šedá |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Maximálna hmotnosť užívateľa | 180 kg |
| Upozornenia | Regularly check the product for damage., Before use, make sure the cap is correctly attached., Keep away from sources of high temperature. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toilet seat raisers |
|---|---|
| EAN: | 5901571457376 |
| Hmotnosť: | 3,6 kg |
| Šírka medzi lakťovými opierkami: | 470 mm |
| Rozmery (š x d): | 40 cm (čiapka) / 54 cm (s opierkami na ruky) x 46 cm |
| Výška sedadla: | 10 cm |
| Celková výška: | 35 – 60 cm (s vyvýšenou doskou) |
| Typ produktu: | Rozšírenie |
| Lakťová opierka: | Áno |
| Farba: | Biela, Šedá |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Maximálna hmotnosť užívateľa: | 180 kg |
| Upozornenia: | Regularly check the product for damage., Before use, make sure the cap is correctly attached., Keep away from sources of high temperature. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
