Sada 4 nástrojov Fatmax SFMCK469M2 od STANLEY
Kód: NAKSTLZES0002Podrobný popis
Sada 4 nástrojov Fatmax SFMCK469M2 od STANLEY| Frekvencia úderov momentového kľúča | 0 – 3100 zdvihov/min |
| Maximálny krútiaci moment skrutkovača | 165 Nm |
| Plná frekvencia príklepu (max.) | 25 500 úderov za minútu |
| Maximálna rýchlosť skrutkovača | 2800 ot/min |
| Voľnobežné otáčky skrutkovača (max.) | 1500 ot/min |
| Otáčky naprázdno (kotúčová píla) | 5000 ot/min |
| Krútiaci moment skrutkovača (max) | 50 Nm |
| Voľnobežné otáčky uhlovej brúsky (max) | 8500 ot/min |
| Vrátane brúsky | Áno |
| Skladovacia taška | Áno |
| Nastavte obsah | Kotúčová píla SFMCS500, SFMCF800 rázový uťahovák, Nabíjateľná batéria, 2 ks, Uhlová brúska SFMCG400, Nabíjačka x 1, Taška na prenášanie, SFMCD711 vŕtačka/skrutkovač |
| Počet batérií v cene | 2 kusov |
| Súčasťou je vŕtačka/skrutkovač | Áno |
| Vrátane nárazového ovládača | Áno |
| Balenie batérií | Áno |
| Obsah balenia | Kotúčová píla |
| Nabíjačka | Áno |
| Vstavané LED osvetlenie | Áno |
| Tvar rukoväte | Rukoväť |
| Typ produktu | Súprava náradia |
| Farba | Žltá, Čierna |
| Jednosmerné vstupné napätie | 18 V |
| Kapacita batérie | 4 Ah |
| Napájací zdroj | Batéria |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Upozornenia | Do not use the unit in damp or wet conditions to avoid the risk of electric shock., The use of appropriate personal protective equipment such as safety glasses and gloves is recommended when using this tool., Dispose of the product in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tool sets |
|---|---|
| EAN: | 5054905285722 |
| Frekvencia úderov momentového kľúča: | 0 – 3100 zdvihov/min |
| Maximálny krútiaci moment skrutkovača: | 165 Nm |
| Plná frekvencia príklepu (max.): | 25 500 úderov za minútu |
| Maximálna rýchlosť skrutkovača: | 2800 ot/min |
| Voľnobežné otáčky skrutkovača (max.): | 1500 ot/min |
| Otáčky naprázdno (kotúčová píla): | 5000 ot/min |
| Krútiaci moment skrutkovača (max): | 50 Nm |
| Voľnobežné otáčky uhlovej brúsky (max): | 8500 ot/min |
| Vrátane brúsky: | Áno |
| Skladovacia taška: | Áno |
| Nastavte obsah: | Kotúčová píla SFMCS500, SFMCF800 rázový uťahovák, Nabíjateľná batéria, 2 ks, Uhlová brúska SFMCG400, Nabíjačka x 1, Taška na prenášanie, SFMCD711 vŕtačka/skrutkovač |
| Počet batérií v cene: | 2 kusov |
| Súčasťou je vŕtačka/skrutkovač: | Áno |
| Vrátane nárazového ovládača: | Áno |
| Balenie batérií: | Áno |
| Obsah balenia: | Kotúčová píla |
| Nabíjačka: | Áno |
| Vstavané LED osvetlenie: | Áno |
| Tvar rukoväte: | Rukoväť |
| Typ produktu: | Súprava náradia |
| Farba: | Žltá, Čierna |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 18 V |
| Kapacita batérie: | 4 Ah |
| Napájací zdroj: | Batéria |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Upozornenia: | Do not use the unit in damp or wet conditions to avoid the risk of electric shock., The use of appropriate personal protective equipment such as safety glasses and gloves is recommended when using this tool., Dispose of the product in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
