Zubná kefka Oral-B iO Series 9 Rose Quartz
Kód: AGDBRASDZ0284Podrobný popis
Zubná kefka Oral-B iO Series 9 Rose Quartz| Počet dodávaných rúčiek | 1 kusov |
| Nabíjacie puzdro | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Hlavice kefky dodávané v balení | 1 kusov |
| Nabíjačka | Áno |
| 3D Efekt | Áno |
| Režimy zubnej kefky | Jemný, Denná starostlivosť, Gum starostlivosť, Bielenie |
| Indikácia nabíjania | Áno |
| Počet režimov čistenia zubov | 6 |
| Integrovaný displej | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Ovládanie tlaku na ďasná | Áno |
| Účel | Dospelý |
| LED indikátory | Áno |
| Kontaktný snímač tlaku | Áno |
| Typ zubnej kefky | Rotujúco-oscilačná zubná kefka |
| Nastaviteľná rýchlosť | Áno |
| Režimy trvania časovača | 2 min |
| Integrovaný časovač | Áno |
| Typ displeja | OLED |
| Tvar kefky | Kolo |
| Držiak na hlavice kefiek | Áno |
| Farba | Ružová |
| Výška balenia | 253 mm |
| Hĺbka balenia | 178 mm |
| Šírka balenia | 100 mm |
| Typ balenia | Box |
| Prevádzka na batériu | Áno |
| Nabíjateľný | Áno |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná batéria |
| Doba nabíjania | 3 h |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Nabíjacia základňa | Áno |
| Osvedčenia o udržateľnosti | CE |
| Upozornenia | Do not immerse the entire appliance in water., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Keep out of the reach of children. |
| Kontrolka | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tooth brushes |
|---|---|
| EAN: | 4210201408390 |
| Počet dodávaných rúčiek: | 1 kusov |
| Nabíjacie puzdro: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Hlavice kefky dodávané v balení: | 1 kusov |
| Nabíjačka: | Áno |
| 3D Efekt: | Áno |
| Režimy zubnej kefky: | Jemný, Denná starostlivosť, Gum starostlivosť, Bielenie |
| Indikácia nabíjania: | Áno |
| Počet režimov čistenia zubov: | 6 |
| Integrovaný displej: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Ovládanie tlaku na ďasná: | Áno |
| Účel: | Dospelý |
| LED indikátory: | Áno |
| Kontaktný snímač tlaku: | Áno |
| Typ zubnej kefky: | Rotujúco-oscilačná zubná kefka |
| Nastaviteľná rýchlosť: | Áno |
| Režimy trvania časovača: | 2 min |
| Integrovaný časovač: | Áno |
| Typ displeja: | OLED |
| Tvar kefky: | Kolo |
| Držiak na hlavice kefiek: | Áno |
| Farba: | Ružová |
| Výška balenia: | 253 mm |
| Hĺbka balenia: | 178 mm |
| Šírka balenia: | 100 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Prevádzka na batériu: | Áno |
| Nabíjateľný: | Áno |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná batéria |
| Doba nabíjania: | 3 h |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Nabíjacia základňa: | Áno |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | CE |
| Upozornenia: | Do not immerse the entire appliance in water., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Keep out of the reach of children. |
| Kontrolka: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
