Uterák z mikrovlákna Vileda PET PRO M
Kód: TEKVI1REC0001Podrobný popis
Uterák z mikrovlákna Vileda PET PRO M| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom, Jeseň |
| Kategória | Pre mačky |
| Kategória produktu | Čistiace príslušenstvo |
| Dĺžka | 450 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Maximálna teplota prania | 60 °C |
| Typ produktu | Uterák |
| Sfarbenie | Monotónna |
| Materiál | Polyamid, Polyester |
| Certifikáty | OEKO TEX |
| Rozmery výrobku | M |
| Farba | Šedá |
| Možno prať v práčke | Áno |
| Upozornenia | Do not use chemical bleach., Wash before first use., Dry under the conditions provided on the label. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Towels |
|---|---|
| EAN: | 4023103240247 |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom, Jeseň |
| Kategória: | Pre mačky |
| Kategória produktu: | Čistiace príslušenstvo |
| Dĺžka: | 450 mm |
| Šírka: | 700 mm |
| Maximálna teplota prania: | 60 °C |
| Typ produktu: | Uterák |
| Sfarbenie: | Monotónna |
| Materiál: | Polyamid, Polyester |
| Certifikáty: | OEKO TEX |
| Rozmery výrobku: | M |
| Farba: | Šedá |
| Možno prať v práčke: | Áno |
| Upozornenia: | Do not use chemical bleach., Wash before first use., Dry under the conditions provided on the label. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
