DIAMENTIQ Skladací bazén pre psov - 120x30cm
Kód: DLPDIQZAB0001Podrobný popis
DIAMENTIQ Skladací bazén pre psov - 120x30cm| Kategória | Pre psa |
| Skladacie | Áno |
| Farba | Modrá |
| Kategória produktu | Bazén |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Materiál | PCV, MDF, Nylon |
| Priemer | 120 cm |
| Výška | 300 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Store away from sources of intense heat and fire., Regularly check the condition of the product and replace if damaged., Be careful that your dog does not chew or swallow parts of the product. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toys |
|---|---|
| EAN: | 5901443355311 |
| Kategória: | Pre psa |
| Skladacie: | Áno |
| Farba: | Modrá |
| Kategória produktu: | Bazén |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Materiál: | PCV, MDF, Nylon |
| Priemer: | 120 cm |
| Výška: | 300 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Store away from sources of intense heat and fire., Regularly check the condition of the product and replace if damaged., Be careful that your dog does not chew or swallow parts of the product. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
