Hračka pre psov Trixie Dog Activity Flip Board
Kód: DLZTXEZAB0059Podrobný popis
Hračka pre psov Trixie Dog Activity Flip Board| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Farba | Biela |
| Protisklzové nožičky | Áno |
| Výrobca | Trixie |
| Typ produktu | Hračka pre zvieratá |
| Kategória | Pre psa |
| Kategória produktu | Podložka |
| Materiál | Plast |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Výška | 80 mm |
| Priemer | 22 cm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged., Do not leave the toy within reach of children., The toy should be used under the supervision of the owner. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toys |
|---|---|
| EAN: | 4011905320267 |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Farba: | Biela |
| Protisklzové nožičky: | Áno |
| Výrobca: | Trixie |
| Typ produktu: | Hračka pre zvieratá |
| Kategória: | Pre psa |
| Kategória produktu: | Podložka |
| Materiál: | Plast |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Výška: | 80 mm |
| Priemer: | 22 cm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged., Do not leave the toy within reach of children., The toy should be used under the supervision of the owner. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
