Hračka Trixie Fox s lanom 34 cm 35919
Kód: DLZTXEZAB0064Podrobný popis
Hračka Trixie Fox s lanom 34 cm 35919| Materiál | Plyš |
| Farba | Viacfarebný |
| Kategória | Pre psa |
| Typ produktu | Hračka pre zvieratá |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategória produktu | Plyšáky |
| Dĺžka | 340 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Do not leave the toy within reach of children., The toy should be used under the supervision of the owner., Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toys |
|---|---|
| EAN: | 4011905359199 |
| Materiál: | Plyš |
| Farba: | Viacfarebný |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ produktu: | Hračka pre zvieratá |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategória produktu: | Plyšáky |
| Dĺžka: | 340 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Do not leave the toy within reach of children., The toy should be used under the supervision of the owner., Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
