TRIXIE 3441 Lopta pre psov
Kód: DLZTXEZAB0117Podrobný popis
TRIXIE 3441 Lopta pre psov| Množstvo | 1 |
| Kategória produktu | Lopta |
| Materiál | Guma |
| Typ produktu | Lopta |
| Farba | Viacfarebný |
| Typ zvieratka | Pes |
| Kategória | Pre psa |
| Vzor | Dodávané náhodne |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Priemer | 6 cm |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged., The toy should be used under the supervision of the owner., Do not leave the toy within reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toys |
|---|---|
| EAN: | 4011905034416 |
| Množstvo: | 1 |
| Kategória produktu: | Lopta |
| Materiál: | Guma |
| Typ produktu: | Lopta |
| Farba: | Viacfarebný |
| Typ zvieratka: | Pes |
| Kategória: | Pre psa |
| Vzor: | Dodávané náhodne |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Priemer: | 6 cm |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged., The toy should be used under the supervision of the owner., Do not leave the toy within reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
