TRIXIE Denta Fun - hračka pre psa - 11cm
Kód: DLPTXEZAB0003Podrobný popis
TRIXIE Denta Fun - hračka pre psa - 11cm| Materiál | Šnúra |
| Kategória produktu | Gumová hračka |
| Kategória | Pre psa |
| Vôňa | Mäta |
| Farba | Farba mäty |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Výška | 110 mm |
| Hmotnosť | 250 g |
| Upozornenia | The toy should be used under the supervision of the owner., Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged., Do not leave the toy within reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toys |
|---|---|
| EAN: | 4011905032900 |
| Materiál: | Šnúra |
| Kategória produktu: | Gumová hračka |
| Kategória: | Pre psa |
| Vôňa: | Mäta |
| Farba: | Farba mäty |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Výška: | 110 mm |
| Hmotnosť: | 250 g |
| Upozornenia: | The toy should be used under the supervision of the owner., Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged., Do not leave the toy within reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
