TRIXIE Had na pochúťky - 18 cm
Kód: DLZTXEZAB0221Podrobný popis
TRIXIE Had na pochúťky - 18 cm| Typ zvieraťa | Pes |
| Farba | Šedá |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategória produktu | Miska |
| Hmotnosť | 300 g |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Dĺžka | 18 cm |
| Upozornenia | The toy should be used under the supervision of the owner., Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged., Do not leave the toy within reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toys |
|---|---|
| EAN: | 4011905349503 |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Farba: | Šedá |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategória produktu: | Miska |
| Hmotnosť: | 300 g |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Dĺžka: | 18 cm |
| Upozornenia: | The toy should be used under the supervision of the owner., Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged., Do not leave the toy within reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
