TRIXIE Párky na šnúrke 3252
Kód: DLZTXEZAB0022Podrobný popis
TRIXIE Párky na šnúrke 3252| Materiál | Vinyl |
| Kategória produktu | Hračka na žuvanie |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategória | Pre psa |
| Typ produktu | Hračka pre zvieratá |
| Farba | Bronzová |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí, Junior |
| Dĺžka | 750 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Do not leave the toy within reach of children., Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged., The toy should be used under the supervision of the owner. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toys |
|---|---|
| EAN: | 4011905032528 |
| Materiál: | Vinyl |
| Kategória produktu: | Hračka na žuvanie |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ produktu: | Hračka pre zvieratá |
| Farba: | Bronzová |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí, Junior |
| Dĺžka: | 750 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Do not leave the toy within reach of children., Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged., The toy should be used under the supervision of the owner. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
