TRIXIE Pískacia lopta pre ježka 7,5 cm 3414
Kód: DLZTXEZAB0036Podrobný popis
TRIXIE Pískacia lopta pre ježka 7,5 cm 3414| Množstvo | 1 |
| Kategória produktu | Lopta |
| Kategória | Pre psa |
| Vlastnosti | Farba dodávaná náhodne |
| Farba | Mix |
| Typ produktu | Lopta |
| Materiál | Vinyl |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Typ zvieratka | Pes |
| Priemer | 7 cm |
| Upozornenia | Do not leave the toy within reach of children., Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged., The toy should be used under the supervision of the owner. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toys |
|---|---|
| EAN: | 4011905034140 |
| Množstvo: | 1 |
| Kategória produktu: | Lopta |
| Kategória: | Pre psa |
| Vlastnosti: | Farba dodávaná náhodne |
| Farba: | Mix |
| Typ produktu: | Lopta |
| Materiál: | Vinyl |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Typ zvieratka: | Pes |
| Priemer: | 7 cm |
| Upozornenia: | Do not leave the toy within reach of children., Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged., The toy should be used under the supervision of the owner. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
