TRIXIE Sada bublinkových loptičiek 3,5 cm 4 ks
Kód: DLZTXEZAB0115Podrobný popis
TRIXIE Sada bublinkových loptičiek 3,5 cm 4 ks| Množstvo | 4 |
| Typ produktu | Lopta |
| Typ zvieratka | Mačka |
| Kategória | Pre mačky |
| Kategória produktu | Ostatné hračky |
| Materiál | Guma |
| Priemer | 3,5 cm |
| Farba | Multi |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged., The toy should be used under the supervision of the owner., Do not leave the toy within reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toys |
|---|---|
| EAN: | 4011905045344 |
| Množstvo: | 4 |
| Typ produktu: | Lopta |
| Typ zvieratka: | Mačka |
| Kategória: | Pre mačky |
| Kategória produktu: | Ostatné hračky |
| Materiál: | Guma |
| Priemer: | 3,5 cm |
| Farba: | Multi |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged., The toy should be used under the supervision of the owner., Do not leave the toy within reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
