TRIXIE Snack-Snake - hračka pre psa - 27cm
Kód: DLPTXEZAB0009Podrobný popis
TRIXIE Snack-Snake - hračka pre psa - 27cm| Farba | Šedá |
| Kategória produktu | Kong |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Kategória | Pre psa |
| Materiál | Termoplastická guma (TPR) |
| Dĺžka | 270 mm |
| Hmotnosť | 220 g |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged., The toy should be used under the supervision of the owner., Do not leave the toy within reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toys |
|---|---|
| EAN: | 4011905349312 |
| Farba: | Šedá |
| Kategória produktu: | Kong |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Kategória: | Pre psa |
| Materiál: | Termoplastická guma (TPR) |
| Dĺžka: | 270 mm |
| Hmotnosť: | 220 g |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged., The toy should be used under the supervision of the owner., Do not leave the toy within reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
