ZOLUX odpadkový box pre psov a mačky Otvorený odpadkový box čierny, sivý
Kód: DLZZOUZAB0018Podrobný popis
ZOLUX odpadkový box pre psov a mačky Otvorený odpadkový box čierny, sivý| Kategória | Pre psa |
| Model | Vanička pre šteňatá |
| Materiál | Plast |
| Vybavenie | Ochranná mriežka, Tréningová palica |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ zvieratka | Pes |
| Kategória produktu | Zásobník na podstielku |
| Výška | 40 mm |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Hĺbka | 400 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged., Do not leave the toy within reach of children., The toy should be used under the supervision of the owner. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toys |
|---|---|
| EAN: | 8003507988002 |
| Kategória: | Pre psa |
| Model: | Vanička pre šteňatá |
| Materiál: | Plast |
| Vybavenie: | Ochranná mriežka, Tréningová palica |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ zvieratka: | Pes |
| Kategória produktu: | Zásobník na podstielku |
| Výška: | 40 mm |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged., Do not leave the toy within reach of children., The toy should be used under the supervision of the owner. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
