Myš TRIXIE v drôtenej guli
Kód: DLZTXEZAB0047Podrobný popis
Myš TRIXIE v drôtenej guli| Farba | Viacfarebný |
| Materiál | Polyester |
| Kategória produktu | Myši |
| Kategória | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Typ zvieratka | Mačka |
| Priemer | 6 cm |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the toy and throw it away if it is damaged to prevent choking hazards., Always supervise your cat during play to prevent possible injury., Ensure the buffer tank is installed and maintained by qualified personnel. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toys |
|---|---|
| EAN: | 4011905411514 |
| Farba: | Viacfarebný |
| Materiál: | Polyester |
| Kategória produktu: | Myši |
| Kategória: | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Typ zvieratka: | Mačka |
| Priemer: | 6 cm |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the toy and throw it away if it is damaged to prevent choking hazards., Always supervise your cat during play to prevent possible injury., Ensure the buffer tank is installed and maintained by qualified personnel. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
