TRIXIE 4099 Hračka so zvončekom
Kód: DLZTXEZAB0159Podrobný popis
TRIXIE 4099 Hračka so zvončekom| Množstvo | 1 |
| Materiál | Plast |
| Farba | Viacfarebný |
| Typ zvieratka | Mačka |
| Typ produktu | Zvončeková hračka |
| Kategória produktu | Myši |
| Vzor | Dodávané náhodne |
| Kategória | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Priemer | 4,5 cm |
| Upozornenia | Always supervise your cat during play to prevent possible injury., Regularly check the condition of the toy and throw it away if it is damaged to prevent choking hazards., Ensure the buffer tank is installed and maintained by qualified personnel. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toys |
|---|---|
| EAN: | 4011905409917 |
| Množstvo: | 1 |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Viacfarebný |
| Typ zvieratka: | Mačka |
| Typ produktu: | Zvončeková hračka |
| Kategória produktu: | Myši |
| Vzor: | Dodávané náhodne |
| Kategória: | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Priemer: | 4,5 cm |
| Upozornenia: | Always supervise your cat during play to prevent possible injury., Regularly check the condition of the toy and throw it away if it is damaged to prevent choking hazards., Ensure the buffer tank is installed and maintained by qualified personnel. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
