TRIXIE Catnip ball - hračka pre mačku
Kód: DLKTXEZAB0009Podrobný popis
TRIXIE Catnip ball - hračka pre mačku| Materiál | Technopolymeru |
| Ďalšie informácie | Hračka naplnená mačacou mätou |
| Typ lepidla | Plne lepiaca zadná strana |
| Kategória produktu | Interaktívna hračka |
| Farba | Zelená |
| Priemer | 5 cm |
| Kategória | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hmotnosť | 20 g |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the toy and throw it away if it is damaged to prevent choking hazards., Ensure the buffer tank is installed and maintained by qualified personnel., Always supervise your cat during play to prevent possible injury. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toys |
|---|---|
| EAN: | 4011905422428 |
| Materiál: | Technopolymeru |
| Ďalšie informácie: | Hračka naplnená mačacou mätou |
| Typ lepidla: | Plne lepiaca zadná strana |
| Kategória produktu: | Interaktívna hračka |
| Farba: | Zelená |
| Priemer: | 5 cm |
| Kategória: | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hmotnosť: | 20 g |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the toy and throw it away if it is damaged to prevent choking hazards., Ensure the buffer tank is installed and maintained by qualified personnel., Always supervise your cat during play to prevent possible injury. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
