TRIXIE Loptička pre mačky
Kód: DLZTXEZAB0085Podrobný popis
TRIXIE Loptička pre mačky| Materiál | Technopolymeru |
| Vhodné pre | Mačka |
| Kategória | Pre mačky |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Cat |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Typ produktu | Pamlsky lopta |
| Typ zvieraťa | Mačka |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Hmotnosť | 200 g |
| Upozornenia | Always supervise your cat during play to prevent possible injury., Ensure the buffer tank is installed and maintained by qualified personnel., Regularly check the condition of the toy and throw it away if it is damaged to prevent choking hazards. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toys |
|---|---|
| EAN: | 4011905455761 |
| Materiál: | Technopolymeru |
| Vhodné pre: | Mačka |
| Kategória: | Pre mačky |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Cat |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Typ produktu: | Pamlsky lopta |
| Typ zvieraťa: | Mačka |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Upozornenia: | Always supervise your cat during play to prevent possible injury., Ensure the buffer tank is installed and maintained by qualified personnel., Regularly check the condition of the toy and throw it away if it is damaged to prevent choking hazards. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
