TRIXIE Matatabi - hračka pre mačku - 16cm
Kód: DLKTXEZAB0003Podrobný popis
TRIXIE Matatabi - hračka pre mačku - 16cm| Materiál | Juta, Drevo |
| Farba | Drevo |
| Kategória produktu | Hračka na žuvanie |
| Kategória | Pre mačky |
| Dĺžka balenia | 16 cm |
| Hmotnosť | 20 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Always supervise your cat during play to prevent possible injury., Ensure the buffer tank is installed and maintained by qualified personnel., Regularly check the condition of the toy and throw it away if it is damaged to prevent choking hazards. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toys |
|---|---|
| EAN: | 4011905424286 |
| Materiál: | Juta, Drevo |
| Farba: | Drevo |
| Kategória produktu: | Hračka na žuvanie |
| Kategória: | Pre mačky |
| Dĺžka balenia: | 16 cm |
| Hmotnosť: | 20 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Always supervise your cat during play to prevent possible injury., Ensure the buffer tank is installed and maintained by qualified personnel., Regularly check the condition of the toy and throw it away if it is damaged to prevent choking hazards. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
