TRIXIE Matatabi - hračka pre mačku - 24cm
Kód: DLKTXEZAB0005Podrobný popis
TRIXIE Matatabi - hračka pre mačku - 24cm| Kategória | Pre mačky |
| Materiál | Juta, Drevo |
| Farba | Drevo |
| Kategória produktu | Hračka na žuvanie |
| Dĺžka balenia | 24 cm |
| Hmotnosť | 30 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the toy and throw it away if it is damaged to prevent choking hazards., Always supervise your cat during play to prevent possible injury., Ensure the buffer tank is installed and maintained by qualified personnel. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toys |
|---|---|
| EAN: | 4011905424354 |
| Kategória: | Pre mačky |
| Materiál: | Juta, Drevo |
| Farba: | Drevo |
| Kategória produktu: | Hračka na žuvanie |
| Dĺžka balenia: | 24 cm |
| Hmotnosť: | 30 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the toy and throw it away if it is damaged to prevent choking hazards., Always supervise your cat during play to prevent possible injury., Ensure the buffer tank is installed and maintained by qualified personnel. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
