ZOLUX Chatouille hanging scratching pad - škrabadlo pre mačky - 51cm
Kód: DLKZOUZAB0001Podrobný popis
ZOLUX Chatouille hanging scratching pad - škrabadlo pre mačky - 51cm| Šírka | 270 mm |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Farba | Viacfarebné |
| Kategória | Pre mačky |
| Kategória produktu | Škrabadlo pre mačky |
| Upozornenia | Make sure the product is correctly installed to avoid potential risks to the cat., Keep product out of reach of small children., Always check the product before use to ensure there is no damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toys |
|---|---|
| EAN: | 3336025801894 |
| Šírka: | 270 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Farba: | Viacfarebné |
| Kategória: | Pre mačky |
| Kategória produktu: | Škrabadlo pre mačky |
| Upozornenia: | Make sure the product is correctly installed to avoid potential risks to the cat., Keep product out of reach of small children., Always check the product before use to ensure there is no damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
