ZOLUX Chatouille Tunnel Cats and Mice Pattern - hračka pre mačky - 100cm
Kód: DLKZOUZAB0006Podrobný popis
ZOLUX Chatouille Tunnel Cats and Mice Pattern - hračka pre mačky - 100cm| Kategória | Pre mačky |
| Kategória produktu | Interaktívna hračka |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | Viacfarebné |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Always check the product before use to ensure there is no damage., Make sure the product is correctly installed to avoid potential risks to the cat., Keep product out of reach of small children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toys |
|---|---|
| EAN: | 3336025801924 |
| Kategória: | Pre mačky |
| Kategória produktu: | Interaktívna hračka |
| Šírka: | 400 mm |
| Farba: | Viacfarebné |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Always check the product before use to ensure there is no damage., Make sure the product is correctly installed to avoid potential risks to the cat., Keep product out of reach of small children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
