ZOLUX Ethicat Owl fishing rod - hračka pre mačku - 40cm
Kód: DLSZOUZWI0035Podrobný popis
ZOLUX Ethicat Owl fishing rod - hračka pre mačku - 40cm| Kategória | Pre mačky |
| Kategória produktu | Rybársky prút |
| Materiál | Recyklovaný materiál, Drevo |
| Ďalšie informácie | Hračka naplnená mačacou mätou |
| Dĺžka balenia | 40 cm |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hmotnosť | 80 g |
| Upozornenia | Ensure the buffer tank is installed and maintained by qualified personnel., Always supervise your cat during play to prevent possible injury., Regularly check the condition of the toy and throw it away if it is damaged to prevent choking hazards. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toys |
|---|---|
| EAN: | 3336025807476 |
| Kategória: | Pre mačky |
| Kategória produktu: | Rybársky prút |
| Materiál: | Recyklovaný materiál, Drevo |
| Ďalšie informácie: | Hračka naplnená mačacou mätou |
| Dĺžka balenia: | 40 cm |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hmotnosť: | 80 g |
| Upozornenia: | Ensure the buffer tank is installed and maintained by qualified personnel., Always supervise your cat during play to prevent possible injury., Regularly check the condition of the toy and throw it away if it is damaged to prevent choking hazards. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
