Razor S Spark Sport Deti Klasický skúter Čierna, Červená
Kód: DIDRZOHUL0093Podrobný popis
Razor S Spark Sport Deti Klasický skúter Čierna, Červená| Šírka | 288 mm |
| Hĺbka | 630 mm |
| Výška | 825 mm |
| Počet koliečok | 2 koleso/kolesá |
| Maximálna hmotnosť nákladu | 100 kg |
| Odporúčaný vek (min) | 8 rok / roky |
| Farba | Čierna, Červená |
| Odporúčané pohlavia | Akékoľvek pohlavie |
| Sklopný | Áno |
| Model | Klasický skúter |
| Odporúčaný vek | Deti |
| Materiál rámu | Oceľ |
| Brzdový systém | Brzdový pedál |
| Stojanček | Nie |
| Materiál | Oceľ |
| Upozornenia | Always use a helmet and protectors when riding., Make sure the scooter is suitable for the child's weight and age., Only use the scooter on flat surfaces. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Traditional scooters |
|---|---|
| EAN: | 845423016531 |
| Šírka: | 288 mm |
| Hĺbka: | 630 mm |
| Výška: | 825 mm |
| Počet koliečok: | 2 koleso/kolesá |
| Maximálna hmotnosť nákladu: | 100 kg |
| Odporúčaný vek (min): | 8 rok / roky |
| Farba: | Čierna, Červená |
| Odporúčané pohlavia: | Akékoľvek pohlavie |
| Sklopný: | Áno |
| Model: | Klasický skúter |
| Odporúčaný vek: | Deti |
| Materiál rámu: | Oceľ |
| Brzdový systém: | Brzdový pedál |
| Stojanček: | Nie |
| Materiál: | Oceľ |
| Upozornenia: | Always use a helmet and protectors when riding., Make sure the scooter is suitable for the child's weight and age., Only use the scooter on flat surfaces. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
