Horizon Fitness 7.0 IC Spinningový bicykel Black
Kód: SIFHOZROW0005Podrobný popis
Horizon Fitness 7.0 IC Spinningový bicykel Black| Bluetooth | Áno |
| Nastavenie výšky riadidiel | Áno |
| Monitorovanie výkonu | Áno |
| Operadlo | Nie |
| Zobrazené parametre tréningu | Vzdialenosť, Kalórie, Rýchlosť, Čas, frekvencia srdca, Odolnosť, Otáčok za minútu (RPM) |
| Odporový systém | Magnetické |
| Popruhy na nohy | Áno |
| Držiak na nápoj | Áno |
| Sklopný | Nie |
| Maximálna hmotnosť užívateľa | 136 kg |
| Nastavenie sedla | Zvislý / vodorovný |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Transportné koliečka | Áno |
| Typ produktu | Stacionárny bicykel |
| Nastaviteľný odpor | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ nastavenia odporu | Elektrické |
| Hmotnosť zotrvačníka | 13 kg |
| Šírka | 530 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Hmotnosť | 38 kg |
| Hĺbka | 1230 mm |
| Typ displeja | LCD |
| Vstavaný displej | Áno |
| Upozornenia | Keep away from small children and pets to avoid accidental damage., Before use, make sure all components are properly attached., Do not use the appliance if it is damaged to avoid the risk of electric shock or fire. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Training bikes |
|---|---|
| EAN: | 4711198042906 |
| Bluetooth: | Áno |
| Nastavenie výšky riadidiel: | Áno |
| Monitorovanie výkonu: | Áno |
| Operadlo: | Nie |
| Zobrazené parametre tréningu: | Vzdialenosť, Kalórie, Rýchlosť, Čas, frekvencia srdca, Odolnosť, Otáčok za minútu (RPM) |
| Odporový systém: | Magnetické |
| Popruhy na nohy: | Áno |
| Držiak na nápoj: | Áno |
| Sklopný: | Nie |
| Maximálna hmotnosť užívateľa: | 136 kg |
| Nastavenie sedla: | Zvislý / vodorovný |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Transportné koliečka: | Áno |
| Typ produktu: | Stacionárny bicykel |
| Nastaviteľný odpor: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ nastavenia odporu: | Elektrické |
| Hmotnosť zotrvačníka: | 13 kg |
| Šírka: | 530 mm |
| Výška: | 1200 mm |
| Hmotnosť: | 38 kg |
| Hĺbka: | 1230 mm |
| Typ displeja: | LCD |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Upozornenia: | Keep away from small children and pets to avoid accidental damage., Before use, make sure all components are properly attached., Do not use the appliance if it is damaged to avoid the risk of electric shock or fire. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
