Salta 5065A trampolína rekreačná/záhradná Vonkajšia Okrúhla Pružiny Závitové Záhradná trampolína
Kód: SIFLTATRA0051Podrobný popis
Salta 5065A trampolína rekreačná/záhradná Vonkajšia Okrúhla Pružiny Závitové Záhradná trampolína| Farba | Čierna |
| Cieľové publikum | dospelí a deti |
| Testovaná hmotnosť | 300 kg |
| Pozinkovaná pružina | Áno |
| Povrch rámu | Galvanizovaný povrch/práškový povrch |
| Typ konštrukcie | Špirálové pružiny |
| Povrchové sfarbenie | Monotónna |
| Povrchová úprava rámu | Galvanizovaný povrch/práškový povrch |
| Polstrovanie | PVC / expandovaný polyetylén (EPE) |
| Materiál rámu | Oceľ |
| Tvar | Kolo |
| Typ produktu | Nadzemná trampolína |
| Odporúčaný vek (min) | 5 rok / roky |
| Farba rámčeka | Čierna |
| Dvojité kužeľové pružiny | Áno |
| Podporované umiestnenie | Vonkajší |
| Počet nôh | 4 noha/nohy |
| Materiál odrazového povrchu | Polypropylén (PP) |
| Maximálna hmotnosť užívateľa | 120 kg |
| Výplň bezpečnostného obalu | Áno |
| Výška | 30 mm |
| Hrúbka rámu | 1,5 mm |
| Priemer rámu | 3,81 cm |
| Priemer | 3,66 m |
| Upozornenia | Check the condition of the protective net and springs before each use., Do not jump on the trampoline without adult supervision., Make sure the trampoline is properly assembled before use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Trampolines |
|---|---|
| EAN: | 8719425450650 |
| Farba: | Čierna |
| Cieľové publikum: | dospelí a deti |
| Testovaná hmotnosť: | 300 kg |
| Pozinkovaná pružina: | Áno |
| Povrch rámu: | Galvanizovaný povrch/práškový povrch |
| Typ konštrukcie: | Špirálové pružiny |
| Povrchové sfarbenie: | Monotónna |
| Povrchová úprava rámu: | Galvanizovaný povrch/práškový povrch |
| Polstrovanie: | PVC / expandovaný polyetylén (EPE) |
| Materiál rámu: | Oceľ |
| Tvar: | Kolo |
| Typ produktu: | Nadzemná trampolína |
| Odporúčaný vek (min): | 5 rok / roky |
| Farba rámčeka: | Čierna |
| Dvojité kužeľové pružiny: | Áno |
| Podporované umiestnenie: | Vonkajší |
| Počet nôh: | 4 noha/nohy |
| Materiál odrazového povrchu: | Polypropylén (PP) |
| Maximálna hmotnosť užívateľa: | 120 kg |
| Výplň bezpečnostného obalu: | Áno |
| Výška: | 30 mm |
| Hrúbka rámu: | 1,5 mm |
| Priemer rámu: | 3,81 cm |
| Priemer: | 3,66 m |
| Upozornenia: | Check the condition of the protective net and springs before each use., Do not jump on the trampoline without adult supervision., Make sure the trampoline is properly assembled before use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
