Trampolína Premium Ground Combo 396 cm Zelená
Kód: SIFLTATRA0109Podrobný popis
Trampolína Premium Ground Combo 396 cm Zelená| Typ produktu | Nadzemná trampolína |
| Materiál rámu | Oceľ |
| Cieľové publikum | Children |
| Tvar | Kolo |
| Povrch rámu | Galvanizovaný |
| Maximálna hmotnosť užívateľa | 120 kg |
| Typ konštrukcie | Špirálové pružiny |
| Farba | Zelená |
| Povrchová úprava rámu | Galvanizovaný |
| Počet nôh | 4 noha/nohy |
| Povrchové sfarbenie | Monotónna |
| Podporované umiestnenie | Vonkajší |
| Bezpečnostná sieť | Áno |
| Polstrovanie | PVC |
| Výška | 215 mm |
| Upozornenia | Make sure the trampoline is properly assembled before use., Check the condition of the protective net and springs before each use., Do not jump on the trampoline without adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Trampolines |
|---|---|
| EAN: | 8719425458625 |
| Typ produktu: | Nadzemná trampolína |
| Materiál rámu: | Oceľ |
| Cieľové publikum: | Children |
| Tvar: | Kolo |
| Povrch rámu: | Galvanizovaný |
| Maximálna hmotnosť užívateľa: | 120 kg |
| Typ konštrukcie: | Špirálové pružiny |
| Farba: | Zelená |
| Povrchová úprava rámu: | Galvanizovaný |
| Počet nôh: | 4 noha/nohy |
| Povrchové sfarbenie: | Monotónna |
| Podporované umiestnenie: | Vonkajší |
| Bezpečnostná sieť: | Áno |
| Polstrovanie: | PVC |
| Výška: | 215 mm |
| Upozornenia: | Make sure the trampoline is properly assembled before use., Check the condition of the protective net and springs before each use., Do not jump on the trampoline without adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
