Trampolína Salta Comfort Edition 305x214cm
Kód: SIFLTATRA0034Podrobný popis
Trampolína Salta Comfort Edition 305x214cm| Materiál rámu | Oceľ |
| Povrchové sfarbenie | Monotónna |
| Farba | Zelená, Čierna |
| Typ konštrukcie | Špirálové pružiny |
| Typ zapínania | Zips |
| Povrch rámu | Galvanizovaný |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Podporované umiestnenie | Vonkajší |
| Bezpečnostná sieť | Áno |
| Typ produktu | Nadzemná trampolína |
| Cieľové publikum | Detské |
| Povrchová úprava rámu | Galvanizovaný |
| Maximálna hmotnosť užívateľa | 120 kg |
| Výška | 2000 mm |
| Dĺžka | 299,7 mm |
| Upozornenia | Do not jump on the trampoline without adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Trampolines |
|---|---|
| EAN: | 8719425454023 |
| Materiál rámu: | Oceľ |
| Povrchové sfarbenie: | Monotónna |
| Farba: | Zelená, Čierna |
| Typ konštrukcie: | Špirálové pružiny |
| Typ zapínania: | Zips |
| Povrch rámu: | Galvanizovaný |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Podporované umiestnenie: | Vonkajší |
| Bezpečnostná sieť: | Áno |
| Typ produktu: | Nadzemná trampolína |
| Cieľové publikum: | Detské |
| Povrchová úprava rámu: | Galvanizovaný |
| Maximálna hmotnosť užívateľa: | 120 kg |
| Výška: | 2000 mm |
| Dĺžka: | 299,7 mm |
| Upozornenia: | Do not jump on the trampoline without adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
