Opierka, madlo na vstávanie z toalety ACTIONMED
Kód: WIBAIVPTR0001Podrobný popis
Opierka, madlo na vstávanie z toalety ACTIONMED| Lakťová opierka | Áno |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Nastaviteľná výška | Áno |
| Farba | Biela |
| Nastavenie šírky | 58 - 63 cm |
| Nastavenie výšky | 70 - 82,5 cm |
| Hmotnosť | 4,8 kg |
| Vnútorná šírka | 49 - 54 cm |
| Upozornenia | Regularly check the technical condition of the support to avoid accidents., Do not use the stand if you notice any damage., Ensure the stand is properly installed before use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tricycle stands |
|---|---|
| EAN: | 5901443003113 |
| Lakťová opierka: | Áno |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Nastavenie šírky: | 58 - 63 cm |
| Nastavenie výšky: | 70 - 82,5 cm |
| Hmotnosť: | 4,8 kg |
| Vnútorná šírka: | 49 - 54 cm |
| Upozornenia: | Regularly check the technical condition of the support to avoid accidents., Do not use the stand if you notice any damage., Ensure the stand is properly installed before use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
