Dyson Gen5detect Absolute (DS-446989-01)

Kód: 98881
Novinka
Neohodnotené
Značka: Dyson
€764,20 €636,80 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

tyčový a integrovaný ručný vysávač - Li-Ion batéria s výdržou až 70 min. - HEPA filter - objem nádoby 0,77 l - osvetlenie na hubici - prepracovaná rukoväť s ovládacím tlačidlom - 3 stupne výkonu - kónická kefová hubica - kombinovaná kefová hubica - digitálne ovládaný motor Dyson - displej - štrbinová hubica - podlahová hubica Fluffy Optic™ na tvrdé podlahy - hubica Digital Motorbar™ na všetky typy podláh - V × Š × H: 128 × 25 × 28 cm

Dyson Gen5detect Absolute, fialová/strieborná

Zažite efektívne upratovanie domácnosti s tyčovým vysávačom Dyson Gen5detect Absolute, ktorý obsahuje integrovaný manuál vysávač. Existuje Li-Ion batéria s ohromujúcim časom prevádzky až do 70 minút. Najvýkonnejší digitálny motor od Dysondosahuje rýchlosti 135 000 otáčok za minútu. s výkonom 752 W. Inovatívna rukoväť dokonale padne do ruky a umožňuje ovládanie jedným tlačidlom. Spoľahlivé Filter HEPA zachytí až 99,9 % vírusov a iných častíc s veľkosťou do 0,3 mikrometra. Detekcia prachu sníma veľkosť a frekvenciu častíc, ktoré zobrazuje na LCD displej. Nádoba na prach s objemom 0,77 litra je vybavená klapkou na hygienické vyprázdňovanie. Za chvíľu premeniť tyčový vysávač na ručný vysávač vďaka zabudovanej štrbinovej hubici.

14 cyklónov dosahuje odstredivú silu až 100 000 gramov, takže nedochádza k zníženiu sacieho výkonu. Maximálny sací výkon dosahuje 280 aW. Na výber sú 3 úrovne vysávania. Batéria sa dá ľahko vymeniť a dĺžka nabíjanie na plnú kapacitu batérie trvá 4,5 hodiny. Súčasťou vysávača je napájací adaptér a nástenný držiak.

Súprava obsahuje aj 2 podlahové trysky. Osvetlenie Fluffy Optic™ je ideálny na tvrdé podlahy. Digitálny motorbar™ tryska spoľahlivo odstráni všetky nečistoty. Kónický kefový nadstavec je ideálny na čistenie pelechov pre domáce zvieratá, matracov, čalúnenia a schodov. Kombinovaná tryska plní funkciu štrbinovýnástavec a kefa. Zabudovaná štrbinová a prachová hubica vám pomôže vyčistiť miesta, ktoré nie sú v dosahu.


Kľúčové vlastnosti:

 • Tyčový vysávač s batériou Li-Ion pre až 70 min. prevádzky
 • Môj integrovaný manuál vysávač
 • Ergonomická rukoväť a jednoduchá obsluha stlačením tlačidla
 • Konštantný výkon vďaka technológii Radial Root Cyclone
 • Vhodný pre všetky typy podláh, ťažko prístupné miesta, matrace, sedadlá a schody
 • K dispozícii sú 3 režimy - Eco, Auto a Boost
 • Jednoduchá údržba - hygienické vyprázdňovanie nádoby, umývateľný filter HEPA a valec Fluffy Optic™
Jedinečná technológia pre váš čistý domov.

Ovládanie jedným tlačidlom

Rukoväť je ergonomické a prináša vám okamžité ovládanie jedným dotykom tlačidlá. Na displeji sa zobrazí vybraný režim, kapacita batérie a aktuálne stav prachu.


Li-Ion batéria až na 70 minút prevádzky

Spoľahlivé 10-článková batéria prináša najdlhšie fungujúci bezdrôtový vysávač Dyson. Účinné chémia a pohotovostný režim predĺženie životnosti batérie. Batériu možno rýchlo vymeniť a pokračovať v čistení. Tým sa okamžite predĺži prevádzkový čas vysávača.


Dôkladné čistenie

Doprajte si čistý domov bez prach, roztoče, peľ a iné nečistoty. Pomocou vysávača môžete čistiť všetky typy podláh, ťažko prístupné miesta, matrace, sedadlá i schodisko.


Digitálny motorbar™

Hubica Digitálny vysávač Motorbar™ spoľahlivo vysáva prach, vlasy a ďalšie nečistoty. Tryska je vybavená automatická detekcia podlahy a zabraňuje zamotávaniu vlasov.


Konštantný výkon

Technológia Radiálny koreňový cyklón vytvorí 14 zvitkových cyklónov so silou až do 100 000 g. Zoznámte sa s vysávaním bez straty výkonu. Vysávač zachytáva prach a iné nečistoty z prúdenia vzduchu.


Jednoduchý výber režimu

Automatický režim ponúka jednoduchý a rýchly výber nastavení podľa typu podlahy. Dosiahnete maximálnej hodnoty využitie kapacity batérie. Existujú 3 režimy: Eco, Auto a Boost.


Maximálna pozornosť hygiene

Vyprázdnenie zbierky kontajnery na prach bez toho, aby ste sa ho museli dotknúť. Sofistikovaný mechanizmus odnáša prach hlboko do koša a jednoducho uvoľnením klapky.


Jednoduchá údržba

Starostlivosť o vašom vysávači je veľmi jednoduchá. Umývateľné HEPA filter a valec Fluffy Optic™ sa môže používať opakovane bez potreby výmeny.


Obsah balenia:

 • Univerzálny podlahový postrekovač Digital Motorbar™
 • Fluffy Optic™ osvetľujúca podlahová výlevka
 • Zabudovaná štrbinová hubica
 • Špongia s kónickým štetcom
 • Kombinovaná kefová dýza
 • Nabíjací adaptér
 • Montáž na stenu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: