Camry Premium CR 8052 práčka Vrchné plnenie 3 kg Šedá, Biela
Kód: AGDADLPRW0004Podrobný popis
Camry Premium CR 8052 práčka Vrchné plnenie 3 kg Šedá, Biela| Programy na umývanie | Točenie |
| Menovitá kapacita | 3 kg |
| Wi-Fi ovládanie | Nie |
| Výška | 570 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Šírka | 540 mm |
| Spotreba elektrickej energie | 190 W |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Systém vkladania | Vrchné plnenie |
| Vstavaný displej | Nie |
| Systém ovládania | Otočné |
| Uchytenie dverí | Hore |
| Materiál bubna | Plast |
| Farba dverí | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Upozornenia | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 5908256835795 |
| Programy na umývanie: | Točenie |
| Menovitá kapacita: | 3 kg |
| Wi-Fi ovládanie: | Nie |
| Výška: | 570 mm |
| Hĺbka: | 350 mm |
| Šírka: | 540 mm |
| Spotreba elektrickej energie: | 190 W |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Systém vkladania: | Vrchné plnenie |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Uchytenie dverí: | Hore |
| Materiál bubna: | Plast |
| Farba dverí: | Šedá |
| Farba: | Šedá |
| Upozornenia: | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
