Kärcher SE 3-18 Compact stroj na čistenie kobercov Čierna, Žltá
Kód: NAKKARODK0004Podrobný popis
Kärcher SE 3-18 Compact stroj na čistenie kobercov Čierna, Žltá| Objem nádrže na čistú vodu | 2,9 l |
| Napätie motora | 18 V |
| Čistenie povrchov | Koberec, Čalúnenie |
| Objem nádrže na odpadovú vodu | 1,7 l |
| Typ zdroja | Bezdrôtový |
| Úroveň hluku | 70 dB |
| Menovitý výkon | 184 W |
| Balenie batérií | Nie |
| Vrátane hadíc | Áno |
| Dlhá štrbinová hubica | Áno |
| Hubica na čalúnenie | Áno |
| Nabíjačka | Nie |
| Tryskový nadstavec | Áno |
| Šírka | 225 mm |
| Výška | 261 mm |
| Dĺžka | 1 mm |
| Hmotnosť | 3,6 kg |
| Dĺžka hadice | 1,9 m |
| Farba | Čierna, Žltá |
| Hmotnosť vrátane balenia | 5,1 kg |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia | Dispose of used batteries in accordance with local regulations for the disposal of electronic devices., Do not leave the device in the reach of children., Always wear appropriate personal protective equipment such as safety goggles and gloves before starting work. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners and leaf blowers |
|---|---|
| EAN: | 4054278856452 |
| Objem nádrže na čistú vodu: | 2,9 l |
| Napätie motora: | 18 V |
| Čistenie povrchov: | Koberec, Čalúnenie |
| Objem nádrže na odpadovú vodu: | 1,7 l |
| Typ zdroja: | Bezdrôtový |
| Úroveň hluku: | 70 dB |
| Menovitý výkon: | 184 W |
| Balenie batérií: | Nie |
| Vrátane hadíc: | Áno |
| Dlhá štrbinová hubica: | Áno |
| Hubica na čalúnenie: | Áno |
| Nabíjačka: | Nie |
| Tryskový nadstavec: | Áno |
| Šírka: | 225 mm |
| Výška: | 261 mm |
| Dĺžka: | 1 mm |
| Hmotnosť: | 3,6 kg |
| Dĺžka hadice: | 1,9 m |
| Farba: | Čierna, Žltá |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 5,1 kg |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia: | Dispose of used batteries in accordance with local regulations for the disposal of electronic devices., Do not leave the device in the reach of children., Always wear appropriate personal protective equipment such as safety goggles and gloves before starting work. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
