ADLER AD 7079 bezdrôtový vertikálny vysávač
Kód: AGDADLODK0045Podrobný popis
ADLER AD 7079 bezdrôtový vertikálny vysávač| ECO mód | Áno |
| Úroveň hluku | 78 dB |
| Metóda oddeľovania nečistôt | Filtrovanie |
| Doba nabíjania | 4-5 h |
| Správne použitie | Domáci |
| 3-stupňový filtračný systém | Áno |
| Čistenie povrchov | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Štrbinová dýza | Áno |
| Dlhá štrbinová hubica | Áno |
| Sacie potrubie | Áno |
| Plochá kefa | Áno |
| Nástenný držiak | Áno |
| Vymeniteľná kazeta | Áno |
| Hmotnosť | 2,3 kg |
| Dĺžka nabíjacieho kábla | 1,5 m |
| Sací výkon | 9000 Pa, 25 000 Pa |
| Nastaviteľné sanie | Áno |
| Výkon motora | 300 W |
| Počet úrovní nasávania | 4 |
| Kapacita batérie | 2200 mAh |
| Príkon | 100-240 |
| Kapacita hrnčeku | 0,4 l |
| Model | bezdrôtový |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Typ čistenia | Suchý |
| Typ motora | Bezkartáčový motor |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Farba | Biela |
| LED displej | Áno |
| Indikátor kapacity batérie | Áno |
| Materiál rúrky | Hliník |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 5905575909121 |
| ECO mód: | Áno |
| Úroveň hluku: | 78 dB |
| Metóda oddeľovania nečistôt: | Filtrovanie |
| Doba nabíjania: | 4-5 h |
| Správne použitie: | Domáci |
| 3-stupňový filtračný systém: | Áno |
| Čistenie povrchov: | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Štrbinová dýza: | Áno |
| Dlhá štrbinová hubica: | Áno |
| Sacie potrubie: | Áno |
| Plochá kefa: | Áno |
| Nástenný držiak: | Áno |
| Vymeniteľná kazeta: | Áno |
| Hmotnosť: | 2,3 kg |
| Dĺžka nabíjacieho kábla: | 1,5 m |
| Sací výkon: | 9000 Pa, 25 000 Pa |
| Nastaviteľné sanie: | Áno |
| Výkon motora: | 300 W |
| Počet úrovní nasávania: | 4 |
| Kapacita batérie: | 2200 mAh |
| Príkon: | 100-240 |
| Kapacita hrnčeku: | 0,4 l |
| Model: | bezdrôtový |
| Typ nádoby na prach: | Bezvreckové |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Typ motora: | Bezkartáčový motor |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Farba: | Biela |
| LED displej: | Áno |
| Indikátor kapacity batérie: | Áno |
| Materiál rúrky: | Hliník |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
