Black+Decker BXVMS602E Vertikálny vysávač Čierny, Modrý
Kód: AGDBDEODK0047Podrobný popis
Black+Decker BXVMS602E Vertikálny vysávač Čierny, Modrý| Vzduchový filter | Cyklónový |
| Metóda oddeľovania nečistôt | Cyklónový / filtrovanie |
| Typ čistenia | Suchý |
| Hlasitosť | 800 ml |
| Hmotnosť | 2,7 kg |
| Dĺžka napájacieho kábla | 6 m |
| Príkon | 600 W |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Bezšnúrový | Nie |
| Vertikálny skladovací priestor | Áno |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Vstavaný displej | Nie |
| Ľahko sa nanáša | Áno |
| Farba | Modrá, Čierna |
| Vstavané LED osvetlenie | Nie |
| Modulárny dizajn | Áno |
| Obsah balenia | Vysávač x 1, Štrbinová hubica x 1, Návod na použitie x 1 |
| Rýchle odpojenie | Áno |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Odnímateľný ručný vysávač | Áno |
| Cedidlo | Áno |
| Funkcia mopu | Nie |
| LED podsvietenie | Nie |
| Typ filtra | HEPA |
| Kefa na podlahy a koberce | Áno |
| Umývateľný filter | Áno |
| Upozornenia | Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 8432406480117 |
| Vzduchový filter: | Cyklónový |
| Metóda oddeľovania nečistôt: | Cyklónový / filtrovanie |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Hlasitosť: | 800 ml |
| Hmotnosť: | 2,7 kg |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 6 m |
| Príkon: | 600 W |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Bezšnúrový: | Nie |
| Vertikálny skladovací priestor: | Áno |
| Typ nádoby na prach: | Bezvreckové |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Ľahko sa nanáša: | Áno |
| Farba: | Modrá, Čierna |
| Vstavané LED osvetlenie: | Nie |
| Modulárny dizajn: | Áno |
| Obsah balenia: | Vysávač x 1, Štrbinová hubica x 1, Návod na použitie x 1 |
| Rýchle odpojenie: | Áno |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Odnímateľný ručný vysávač: | Áno |
| Cedidlo: | Áno |
| Funkcia mopu: | Nie |
| LED podsvietenie: | Nie |
| Typ filtra: | HEPA |
| Kefa na podlahy a koberce: | Áno |
| Umývateľný filter: | Áno |
| Upozornenia: | Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
