Black & Decker WDC215WA ručný vysávač Modrá, Titán Bezvreckové
Kód: AGDBDEODK0035Podrobný popis
Black & Decker WDC215WA ručný vysávač Modrá, Titán Bezvreckové| Vzduchový filter | Hygienický filter |
| Typ čistenia | Suchý |
| Index opraviteľnosti | 5.3 |
| Prietok vzduchu | 837 l/min |
| Úroveň hluku | 65 dB |
| Kefky pre vysávač sú súčasťou | Čistiaca kefa |
| Nabíjacia základňa | Áno |
| Tryskový nadstavec | Áno |
| Súprava vysávacej tyče | Nie |
| Hmotnosť | 670 g |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Kapacita batérie | 1,5 Ah |
| Doba chodu | 10 min |
| Maximálny príkon | 10,8 W |
| Doba nabíjania | 10 h |
| Sací výkon | 14 AW |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napätie batérie | 7,2 V |
| Kapacita | 0,385 L |
| Farba | Modrá, Titán |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Indikácia nabíjania | Áno |
| LED indikátory | Áno |
| Umývateľný filter | Áno |
| Vyberateľný filter | Áno |
| Upozornenia | Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin. |
| Výstražné piktogramy | Látky pod tlakom, GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 5035048698181 |
| Vzduchový filter: | Hygienický filter |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Index opraviteľnosti: | 5.3 |
| Prietok vzduchu: | 837 l/min |
| Úroveň hluku: | 65 dB |
| Kefky pre vysávač sú súčasťou: | Čistiaca kefa |
| Nabíjacia základňa: | Áno |
| Tryskový nadstavec: | Áno |
| Súprava vysávacej tyče: | Nie |
| Hmotnosť: | 670 g |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Kapacita batérie: | 1,5 Ah |
| Doba chodu: | 10 min |
| Maximálny príkon: | 10,8 W |
| Doba nabíjania: | 10 h |
| Sací výkon: | 14 AW |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napätie batérie: | 7,2 V |
| Kapacita: | 0,385 L |
| Farba: | Modrá, Titán |
| Typ nádoby na prach: | Bezvreckové |
| Indikácia nabíjania: | Áno |
| LED indikátory: | Áno |
| Umývateľný filter: | Áno |
| Vyberateľný filter: | Áno |
| Upozornenia: | Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin. |
| Výstražné piktogramy: | Látky pod tlakom, GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
