Bosch Serie 4 BGB38RD2 vysávač 4 L Cylindrový vysávač Suchý 600 W Vrecko na prach
Kód: AGDBOSODK0131Podrobný popis
Bosch Serie 4 BGB38RD2 vysávač 4 L Cylindrový vysávač Suchý 600 W Vrecko na prach| Čistenie povrchov | Schodiskové stupne, Tvrdá podlaha, Čalúnenie, Kachlička, Čistá podlaha, Koberec |
| Umývateľný filter | Áno |
| Správne použitie | Domáci |
| Operačný rádius | 10 m |
| Úroveň hluku | 79 dB |
| Šírka | 295 mm |
| Hĺbka | 265 mm |
| Šírka balenia | 325 mm |
| Hĺbka balenia | 305 mm |
| Výška | 410 mm |
| Výška balenia | 490 mm |
| Hmotnosť | 4,5 kg |
| Napájací zdroj | AC |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Maximálny príkon | 600 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Typ trubice | Teleskopický |
| Farba | Červená, Čierna |
| Počet koliečok | 4 koleso/kolesá |
| Model | Cylindrový vysávač |
| Typ nádoby na prach | Vrecko na prach |
| Kapacita prachovej nádoby | 4 L |
| Typ čistenia | Suchý |
| Dĺžka šnúry | 7 m |
| Upozornenia | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4242005359271 |
| Čistenie povrchov: | Schodiskové stupne, Tvrdá podlaha, Čalúnenie, Kachlička, Čistá podlaha, Koberec |
| Umývateľný filter: | Áno |
| Správne použitie: | Domáci |
| Operačný rádius: | 10 m |
| Úroveň hluku: | 79 dB |
| Šírka: | 295 mm |
| Hĺbka: | 265 mm |
| Šírka balenia: | 325 mm |
| Hĺbka balenia: | 305 mm |
| Výška: | 410 mm |
| Výška balenia: | 490 mm |
| Hmotnosť: | 4,5 kg |
| Napájací zdroj: | AC |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Maximálny príkon: | 600 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Typ trubice: | Teleskopický |
| Farba: | Červená, Čierna |
| Počet koliečok: | 4 koleso/kolesá |
| Model: | Cylindrový vysávač |
| Typ nádoby na prach: | Vrecko na prach |
| Kapacita prachovej nádoby: | 4 L |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Dĺžka šnúry: | 7 m |
| Upozornenia: | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
