Bosch Serie 6 BGB6X330 vysávač 4 L Cylindrový vysávač Suchý 600 W Vrecko na prach
Kód: AGDBOSODK0145Podrobný popis
Bosch Serie 6 BGB6X330 vysávač 4 L Cylindrový vysávač Suchý 600 W Vrecko na prach| Operačný rádius | 12 m |
| Úroveň hluku | 75 dB |
| Vzduchový filter | HEPA |
| Metóda oddeľovania nečistôt | Filtrovanie |
| Čistenie povrchov | Tvrdá podlaha, Koberec |
| HEPA trieda | HEPA 13 |
| Správne použitie | Domáci |
| Certifikácia | CE, Eurasian, Morocco, Ukraine, VDE |
| Kefky pre vysávač sú súčasťou | Kefa na tvrdú podlahu, Kefa na koberce |
| Šírka balenia | 315 mm |
| Výška balenia | 595 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Hĺbka balenia | 395 mm |
| Šírka | 265 mm |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia | 7,9 kg |
| Hmotnosť (bez príslušenstva) | 4,3 kg |
| Výška | 450 mm |
| Prúd | 10 A |
| Napájací zdroj | AC |
| Maximálny príkon | 600 W |
| Regulácia výkonu | Elektronický |
| Nastaviteľný výkon | Áno |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Model | Cylindrový vysávač |
| Typ nádoby na prach | Vrecko na prach |
| Pružná hadica | Áno |
| Typ čistenia | Suchý |
| Typ trubice | Teleskopický |
| Kapacita prachovej nádoby | 4 L |
| Farba | Šedá, Čierna |
| Automatický navíjač šnúry | Áno |
| Dĺžka šnúry | 9,3 m |
| Indikátor plnej nádoby na prach | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4242005227860 |
| Operačný rádius: | 12 m |
| Úroveň hluku: | 75 dB |
| Vzduchový filter: | HEPA |
| Metóda oddeľovania nečistôt: | Filtrovanie |
| Čistenie povrchov: | Tvrdá podlaha, Koberec |
| HEPA trieda: | HEPA 13 |
| Správne použitie: | Domáci |
| Certifikácia: | CE, Eurasian, Morocco, Ukraine, VDE |
| Kefky pre vysávač sú súčasťou: | Kefa na tvrdú podlahu, Kefa na koberce |
| Šírka balenia: | 315 mm |
| Výška balenia: | 595 mm |
| Hĺbka: | 300 mm |
| Hĺbka balenia: | 395 mm |
| Šírka: | 265 mm |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 7,9 kg |
| Hmotnosť (bez príslušenstva): | 4,3 kg |
| Výška: | 450 mm |
| Prúd: | 10 A |
| Napájací zdroj: | AC |
| Maximálny príkon: | 600 W |
| Regulácia výkonu: | Elektronický |
| Nastaviteľný výkon: | Áno |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Model: | Cylindrový vysávač |
| Typ nádoby na prach: | Vrecko na prach |
| Pružná hadica: | Áno |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Typ trubice: | Teleskopický |
| Kapacita prachovej nádoby: | 4 L |
| Farba: | Šedá, Čierna |
| Automatický navíjač šnúry: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 9,3 m |
| Indikátor plnej nádoby na prach: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
