Boschev sesalnik BWD 41740 AquaWash&Clean
Kód: AGDBOSODK0117Podrobný popis
Boschev sesalnik BWD 41740 AquaWash&Clean| Čistenie povrchov | Koberec, Čalúnenie |
| Operačný rádius | 9 m |
| Správne použitie | Domáci |
| Vzduchový filter | EPA |
| Tryskový nadstavec | Áno |
| Hubica na čalúnenie | Áno |
| Dĺžka kábla | 6 m |
| Výška | 440 mm |
| Šírka | 320 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Farba | Purpurová, Biela |
| Typ trubice | Teleskopický |
| Typ čistenia | Suché a mokré |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4242005162000 |
| Čistenie povrchov: | Koberec, Čalúnenie |
| Operačný rádius: | 9 m |
| Správne použitie: | Domáci |
| Vzduchový filter: | EPA |
| Tryskový nadstavec: | Áno |
| Hubica na čalúnenie: | Áno |
| Dĺžka kábla: | 6 m |
| Výška: | 440 mm |
| Šírka: | 320 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Farba: | Purpurová, Biela |
| Typ trubice: | Teleskopický |
| Typ čistenia: | Suché a mokré |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
