Clatronic HS 2631 ručný vysávač Šedá Vrecko na prach
Kód: AGDCLAODK0002Podrobný popis
Clatronic HS 2631 ručný vysávač Šedá Vrecko na prach| Typ čistenia | Suchý |
| Súprava vysávacej tyče | Nie |
| Kefový nástavec | Áno |
| Tryskový nadstavec | Áno |
| Šírka | 240 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hmotnosť | 1,45 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Napájací zdroj | AC |
| Maximálny príkon | 700 W |
| Základný materiál | Plast |
| Kapacita | 0,8 L |
| Typ nádoby na prach | Vrecko na prach |
| Farba | Šedá |
| Dĺžka kábla | 6 m |
| Ramenný popruh | Áno |
| Vyberateľný filter | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4006160821970 |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Súprava vysávacej tyče: | Nie |
| Kefový nástavec: | Áno |
| Tryskový nadstavec: | Áno |
| Šírka: | 240 mm |
| Hĺbka: | 150 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Hmotnosť: | 1,45 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Napájací zdroj: | AC |
| Maximálny príkon: | 700 W |
| Základný materiál: | Plast |
| Kapacita: | 0,8 L |
| Typ nádoby na prach: | Vrecko na prach |
| Farba: | Šedá |
| Dĺžka kábla: | 6 m |
| Ramenný popruh: | Áno |
| Vyberateľný filter: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
