Dreame R10s Pro Tyčový vysávač 2 v 1 Batérie Suchý HEPA Bezvreckové 0,6 L 425 W Čierna 2,5 Ah
Kód: AGDRMAODK0050Podrobný popis
Dreame R10s Pro Tyčový vysávač 2 v 1 Batérie Suchý HEPA Bezvreckové 0,6 L 425 W Čierna 2,5 Ah| Typ displeja | LED |
| Vstavaný displej | Áno |
| Typ čistenia | Suchý |
| Čistenie povrchov | Koberec, Čalúnenie, Tvrdá podlaha |
| Metóda oddeľovania nečistôt | Viaccyklónový |
| Vzduchový filter | EPA |
| Turbo | Áno |
| Vhodný na všetky typy povrchov | Áno |
| Obsah balenia | Držiak na stenu x 1, Mini elektroštetec x 1, Vysávač x 1, Štrbinový hrot x 1, Viacúčelová kefka x 1, Multifunkčná kefa x 1, Trubica x 1 |
| Výška | 1307 mm |
| Hĺbka | 214 mm |
| Šírka | 256 mm |
| Hmotnosť | 4,2 kg |
| Hmotnosť (bez príslušenstva) | 1,7 kg |
| Maximálny príkon | 425 W |
| Nabíjacie napätie | 34 V |
| Indikácia nízkeho nabitia batérie | Áno |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Doba chodu | 90 min |
| Doba nabíjania | 4 h |
| Kapacita batérie | 8 x 2500 mAh |
| Menovité napätie | 28,8 V |
| Sací výkon | 20000 Pa |
| Farba | Čierna |
| Kapacita prachovej nádoby | 0,6 L |
| Typ produktu | Tyčový vysávač 2 v 1 |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Montovateľné na stenu | Áno |
| Vstavané LED osvetlenie | Áno |
| Mokré stieranie | Nie |
| Upozornenia | Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 6978515258138 |
| Typ displeja: | LED |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Čistenie povrchov: | Koberec, Čalúnenie, Tvrdá podlaha |
| Metóda oddeľovania nečistôt: | Viaccyklónový |
| Vzduchový filter: | EPA |
| Turbo: | Áno |
| Vhodný na všetky typy povrchov: | Áno |
| Obsah balenia: | Držiak na stenu x 1, Mini elektroštetec x 1, Vysávač x 1, Štrbinový hrot x 1, Viacúčelová kefka x 1, Multifunkčná kefa x 1, Trubica x 1 |
| Výška: | 1307 mm |
| Hĺbka: | 214 mm |
| Šírka: | 256 mm |
| Hmotnosť: | 4,2 kg |
| Hmotnosť (bez príslušenstva): | 1,7 kg |
| Maximálny príkon: | 425 W |
| Nabíjacie napätie: | 34 V |
| Indikácia nízkeho nabitia batérie: | Áno |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Doba chodu: | 90 min |
| Doba nabíjania: | 4 h |
| Kapacita batérie: | 8 x 2500 mAh |
| Menovité napätie: | 28,8 V |
| Sací výkon: | 20000 Pa |
| Farba: | Čierna |
| Kapacita prachovej nádoby: | 0,6 L |
| Typ produktu: | Tyčový vysávač 2 v 1 |
| Typ nádoby na prach: | Bezvreckové |
| Montovateľné na stenu: | Áno |
| Vstavané LED osvetlenie: | Áno |
| Mokré stieranie: | Nie |
| Upozornenia: | Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
