Dyson Cyclone V10 Absolute ručný vysávač Medená, nikel Bezvreckové
Kód: AGDDYOODK0082Podrobný popis
Dyson Cyclone V10 Absolute ručný vysávač Medená, nikel Bezvreckové| Metóda oddeľovania nečistôt | Cyklónový |
| Turbo | Áno |
| Typ čistenia | Suchý |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Výkon motora | 525 W |
| Kefky pre vysávač sú súčasťou | Multifunkčná kefa |
| Tryskový nadstavec | Áno |
| Nabíjacia základňa | Áno |
| Vrátane batérií | Áno |
| Súprava vysávacej tyče | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Hmotnosť | 2,7 kg |
| Doba nabíjania | 3,5 h |
| Doba chodu | 60 min |
| Sací výkon | 150 AW |
| Doba prevádzky (nízka rýchlosť) | 60 min |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Čas prevádzky s motorizovanou dýzou (vysoká rýchlosť) | 5 min |
| Kapacita | 0,77 L |
| Farba | nikel, Meď |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Montovateľné na stenu | Áno |
| Upozornenia | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 5025155088081 |
| Metóda oddeľovania nečistôt: | Cyklónový |
| Turbo: | Áno |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Výkon motora: | 525 W |
| Kefky pre vysávač sú súčasťou: | Multifunkčná kefa |
| Tryskový nadstavec: | Áno |
| Nabíjacia základňa: | Áno |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Súprava vysávacej tyče: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Hmotnosť: | 2,7 kg |
| Doba nabíjania: | 3,5 h |
| Doba chodu: | 60 min |
| Sací výkon: | 150 AW |
| Doba prevádzky (nízka rýchlosť): | 60 min |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Čas prevádzky s motorizovanou dýzou (vysoká rýchlosť): | 5 min |
| Kapacita: | 0,77 L |
| Farba: | nikel, Meď |
| Typ nádoby na prach: | Bezvreckové |
| Montovateľné na stenu: | Áno |
| Upozornenia: | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
