Electrolux 300 EB31C1UG Vreckový vysávač Sivý
Kód: AGDELCODK0281Podrobný popis
Electrolux 300 EB31C1UG Vreckový vysávač Sivý| Umývateľný filter | Áno |
| Čistenie povrchov | Čistá podlaha, Tvrdá podlaha |
| Operačný rádius | 7,5 m |
| Metóda oddeľovania nečistôt | Filtrovanie |
| Správne použitie | Domáci |
| Vzduchový filter | HEPA |
| Úroveň hluku | 78 dB |
| Výška | 228 mm |
| Šírka | 416 mm |
| Hmotnosť | 4,8 kg |
| Dĺžka | 287 mm |
| Nastaviteľný výkon | Áno |
| Regulácia výkonu | Vytáčanie |
| Maximálny príkon | 750 W |
| Model | Vysávač s vreckom |
| Typ nádoby na prach | Vrecko na prach |
| Typ trubice | Teleskopický |
| Pružná hadica | Áno |
| Farba | Šedá |
| Typ čistenia | Suchý |
| Typ zámku | Zacvakávacie |
| Kapacita prachového vrecka | 3 L |
| Bezšnúrový | Nie |
| Dĺžka šnúry | 5 m |
| On/off vypínač | Áno |
| Indikátor plnej nádoby na prach | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlo, otočné |
| Odkladací priestor na kábel | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 7333394046310 |
| Umývateľný filter: | Áno |
| Čistenie povrchov: | Čistá podlaha, Tvrdá podlaha |
| Operačný rádius: | 7,5 m |
| Metóda oddeľovania nečistôt: | Filtrovanie |
| Správne použitie: | Domáci |
| Vzduchový filter: | HEPA |
| Úroveň hluku: | 78 dB |
| Výška: | 228 mm |
| Šírka: | 416 mm |
| Hmotnosť: | 4,8 kg |
| Dĺžka: | 287 mm |
| Nastaviteľný výkon: | Áno |
| Regulácia výkonu: | Vytáčanie |
| Maximálny príkon: | 750 W |
| Model: | Vysávač s vreckom |
| Typ nádoby na prach: | Vrecko na prach |
| Typ trubice: | Teleskopický |
| Pružná hadica: | Áno |
| Farba: | Šedá |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Typ zámku: | Zacvakávacie |
| Kapacita prachového vrecka: | 3 L |
| Bezšnúrový: | Nie |
| Dĺžka šnúry: | 5 m |
| On/off vypínač: | Áno |
| Indikátor plnej nádoby na prach: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlo, otočné |
| Odkladací priestor na kábel: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
