Electrolux EL61C2OG Zelená
Kód: AGDELCODK0266Podrobný popis
Electrolux EL61C2OG Zelená| Prúd vzduchu | 29 L/s |
| Operačný rádius | 9 m |
| Typ čistenia | Suchý |
| Úroveň hluku | 74 dB |
| Nastaviteľný výkon | Áno |
| Tryska v cene | Áno |
| Hĺbka | 422 mm |
| Hmotnosť | 6,96 kg |
| Výška | 304 mm |
| Šírka | 283 mm |
| Spotreba elektrickej energie | 700 W |
| Farba | Zelená, Čierna |
| Typ kontajneru na popol | Bezvreckové |
| Otočné kolieska | Áno |
| Dĺžka kábla | 7 m |
| Počet koliečok | 2 koleso/kolesá |
| On/off vypínač | Áno |
| Odkladací priestor na kábel | Áno |
| Umývateľný filter | Áno |
| Regulácia výkonu | Mechanický |
| Vyberateľný filter | Áno |
| Upozornenia | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 7332543774807 |
| Prúd vzduchu: | 29 L/s |
| Operačný rádius: | 9 m |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Úroveň hluku: | 74 dB |
| Nastaviteľný výkon: | Áno |
| Tryska v cene: | Áno |
| Hĺbka: | 422 mm |
| Hmotnosť: | 6,96 kg |
| Výška: | 304 mm |
| Šírka: | 283 mm |
| Spotreba elektrickej energie: | 700 W |
| Farba: | Zelená, Čierna |
| Typ kontajneru na popol: | Bezvreckové |
| Otočné kolieska: | Áno |
| Dĺžka kábla: | 7 m |
| Počet koliečok: | 2 koleso/kolesá |
| On/off vypínač: | Áno |
| Odkladací priestor na kábel: | Áno |
| Umývateľný filter: | Áno |
| Regulácia výkonu: | Mechanický |
| Vyberateľný filter: | Áno |
| Upozornenia: | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
